Vyber si obraz

V rámci předprodeje knihy Poslední léto - Cesta, která mi změnila život nabízím úplně poprvé k prodeji všechny své digitální kresby formou obrazu - tisk na plátno bez rámu. Kterou kresbu si vyberete vy?

Náhledy obrazů jsou pouze ilustrační. Skutečná velikost a výřez závisí na vámi vybraných rozměrech.

Do poznámky na Hithit.com napište pořadové číslo, název obrazu a vybrané rozměry.

1. Netřesky

Slunečné odpoledne v zahradě mě přimělo docenit skutečnou sílu života. Je ukryt úplně všude i tady na holém kameni, téměř bez půdy a bez vody a přesto živoucí a prosperující.

Netřesky jsou dobře známé pro jejich dužnaté listy připomínající květ. Rostou pospolitě ve velkých rodinách, přitom každá rostlinka je jedinečná svým tvarem a velikostí.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

22,5×30 / 30×40 / 45×60 / 54×72

Obraz na motivy louky v kombinaci růžové a modré barvy - Louka

2. Louka

Jedno líné nedělní odpoledne strávené s rodinou. Zatímco jsme společně prožívali hezkou chvíli a obohacovali se navzájem o naše myšlenky, cítila jsem, jak je každý z nás jedinečný. Jsme jako rozkvetlé luční kvítí pozvolna se pohupující s vánkem. Sdílíme stejnou rodinnou barvu, přitom každý z nás je unikát.

Tahy štětcem se spojily do tvarů lučních květin a obloha bez mráčku přiměla květy k plnému rozvinutí. 

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

30×20 / 40×35 / 60×40 / 75×50

Obraz s jednoduchým elegantním designem na přírodní motivy - Větvička

3. Dotek přírody

Příroda je múzou a velkou učitelkou nejen umělců, ale nás všech. Učí nás všímavosti, ohleduplnosti, pokoře… Ani ti nejlepší umělci, vědci však neumí vytvořit to, co ona tvoří každý den, každou minutu. Pouze se snažíme ji napodobit.

Můžeme se pokusit o detailní zachycení jediného okamžiku a pak jej pověsit na stěnu, mezitím nám ale uteče mnoho jiných kouzelných momentů. Mnohem lepší je vydat se ven a ty krásy skutečně prožít.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

 20×30 / 30×40 / 40×60

Obraz na zdi - Fénix

4. Zrození fénixe

Každý má sny, ale jen někdo má odvahu se za nimi vydat. 

Fénix je symbolem nových začátků, neutuchající odvahy a skálopevného odhodlání. Ve svých ladných křivkách skrývá vášeň, ale také bystrý úsudek a moudrost, díky které je tak nepolapitelný. Je to mýtický tvor který nám může ukázat směr, když si nebudeme jistí, kudy dál, a dodat nám odvahu touto cestou jít.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

30×20 / 40×35 / 60×40

Obraz v sytých odstínech fialové a zlaté znázorňující imaginárního galaktického tvora - Ochránce Vesmíru

5. Ochránce Vesmíru

Během finálních úprav textu mé první knihy mě navštívil tento majestátní ochránce z vesmíru.

Ladně se proplétá mezi hvězdami, cestuje napříč galaxiemi a dohlíží na klid v rozlehlém vzduchoprázdnu. Jeho moudrost nabytá na dlouhých cestách přináší mnoho inspirace každému, kdo na něj pohlédne. Jeho tělo částečně z hmoty a částečně z ryzí energie přijímá životní energii z hvězdného prachu a vrhá zlatavé odlesky na celé světy.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

20×30 / 35×40 / 40×60 / 50×75

Obraz plyšového hrošíka se srdíčky na břiše, který přemýšlí nad láskou - Hroší láska

6. Hroší láska

Tento plyšový hrošík tu pro mě byl vždy, když mi bylo úzko, a do jeho srdíček na bříšku se vsáklo mnoho slz. Pomohl mi překonat složité situace a vím, že tu pro mě vždy bude. Je to můj nejlepší plyšový přítel, zná má tajemství a jeho hluboký pohled vždy dokáže povzbudit.

Hrošík má rád všechny dobré lidi. Jeho srdce je skutečně veliké a v každém vidí jen to nejlepší. Už je prostě takový. Nejlepší přítel. A teď tu může být i pro Tebe.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

30×20 / 40×35 / 60×40

7. Bezpečí

Někdy si připadám jakoby má duše byla jen křehká skleněná kulička řítící se z velké výšky na pevnou zem, kde se v každé chvíli roztříští na milion kousíčků, které už nikdo dohromady neposkládá. Vždy se ale objeví tajemná síla, která mě ochrání, nebo pád alespoň zpomalí natolik, že se ty drobné praskliny a odštípnuté kousíčky lehce zacelí. Přesto, nebo právě proto, že se v těchto chvílích plně odevzdám neznámému, se cítím být pod ochranou a v bezpečí. Ještě nepřišel můj čas.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

20×30 / 35×4040×60

Obraz s výrazným spirálovým prvkem v odstínech fialové a světle modré s drobnými detaily - Spirála života

8. Spirála života

Život je neustálý pohyb. Něco umírá zatímco jiné se rodí. Není to však cyklus, protože nic se nerodí dvakrát stejné. Vše se vyvíjí.

Tento obraz ke mě přišel během velmi složitého a depresivního období mého života. Pomalu jsem se hroutila sama do sebe, ale pak se v mém nitru a všude kolem objevila tato živá proudící energie. Starosti zmizely. Najednou jsem byla součástí něčeho většího. Žádné dobro ani zlo, jen světlo a tma vytvářející společně něco výjimečného.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

30×20 / 40×22,5 / 40×35 / 60×34 / 60×40 / 75×50 / 80×45

9. Duch Koně

Neboj se všeho co vypadá strašidelně. Možná právě tento kůň doprovází duše na cestě do bezpečí. Jeho tělo je možná průhledné, ale přesto z něj vyzařuje silná životní energie. Možná vypadá trochu děsivě, ale to jen proto, že o něm tak smýšlíme. A právě tento iracionální strach nám neumožňuje spatřit pravdu. Kvůli strachu nedokážeme porozumět světu kolem nás. Naše hlava tvoří obavy, které mění realitu. Jestli chceme vidět skutečný svět, musíme prohlédnout skrz svůj strach a přijmout skutečnost takovou, jaká je.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

22,5×30 / 40×30

Obraz v barvách červené a oranžové s výrazným prvkem spirály - Oko

10. Oko

Oko je jedna z původních papírových kreseb, která v digitální podobě ještě trochu více vykvetla. Proč je oko slepé?

Neustále nás někdo sleduje, hodnotí naše činy, určuje naše chování a do jisté míry ohýbá naši osobnost. Můžou to být společenské konvence, rodina, pracovní kolektiv, nebo obecně okolí, které nás ovlivňuje. Tím hlavním soudcem vlastního života bych ale měla být já sama, nikdo jiný totiž nedokáže plně porozumět tomu, kdo jsem a co cítím uvnitř, a proto budou všechny ty zvědavé a kárající oči vždy jen slepé.

Doporučené rozměry obrazu v cm (š x v):

30×20 / 40×35 / 60×40

Kresby k zobrazení v plné velikosti