Cestovatelské přednášky a autorská čtení

Fotografie přední strany knihy

Poslední léto - Cesta, která mi změnila život

Autorské čtení ukázek z knihy. Putování po Španělském pobřeží a poté měsíc dobrovolnictví na malé rodinné farmě v portugalském národním parku v létě 2022. První velká výprava za dobrodružstvím. Pro více informací klikni na obrázek.

autorské čtení: 30 / 60 / 90 min

Úvodní obrázek - Norsko

Stezka svatého Olafa - Norsko

V létě 2023 jsem se vydala na poutní cestu do severské země. Vyrazila jsem ze Sandefjordu (na jihu) až ke katedrále Nidaros v Trondheimu (střed). Během 32 dní mi dělala společnost drsná norská příroda, spousta ovcí, taky stan, spacák a jedno malé dračí mládě. Pro více informací klikni na obrázek.

 přednáška: 60 / 90 min

Portugalsko pevnost

Místo činu: Portugalsko

Zážitky z mé první velké výpravy ve mně zanechaly hluboké jizvy. Ve snaze je zacelit jsem se přes Vánoce 2023 vrátila na místo činu - k portugalskému městečku Linhares. Tentokrát i se svou druhou polovičkou. Navštívili jsme farmáře i kamarádky a prochodily tamní kopce křížem krážem.

přednáška: 60 min

Malta - náhled prezentace

Malta kolem dokola

Vánoce 2022 jsme s Kubíkem strávili chozením po Maltském souostroví. Během dvou týdnů jsme ušli desítky kilometrů a objevili mnoho zajímavých míst.

přednáška: 60 min

Máte zájem o některou z nabízených akcí? Napište mi na lucka@spracivbatuzku.cz

Farmaření v horách na jihu

Dobrovolničení na malých farmách ve Španělsku a Portugalsku. Srážka s permakulturou, poznávání zajímavých lidí a taky přechod vysokých kopců.