Zakázkové práce

Co u mne můžete poptat

Ilustrace

Knižní ilustrace v černobílém i barevném provedení, obálky knih a další.

Office a práce s daty

Poskytuji online lekce MS Office pro začátečníky, typicky příprava k maturitě (Excel, Word, PowerPoint). Výuka probíhá pomocí videohovour s využitím sdílení obrazovky.
Mohu vám pomoci analyzovat strukturované soubory dat (např. výstup z webových formulářů, databáze zákazníků) včetně grafického znázornění a závěrečné hodnotící zprávy.

Zakázkově se věnuji grafice, ilustrování a také poskytuji soukromé online lekce Excelu pro začátečníky (příprava k maturitě). Rovněž zpracovávám přehledné grafy a závěrečné zprávy z poskytnutých dat nebo služby pisatelské (copywriting) – píšu články, povídky a jiné texty obsahového či odbornějšího charakteru.

Grafika

Návrhy letáků, firemní loga, brožury, prezentační materiály, katalogy a další.

Pisatelství

Copywriting, psaní článků různého zaměření, povídek, příběhů (možno doplnit originálními ilustracemi). Zpracovávám také odbornější texty či výstupní zprávy (možno doplnit o vlastní analýzu dat včetně grafického zpracování – viz office a práce s daty).

Poptávka služeb

Poptávku můžete zaslat pomocí kontaktního formuláře nebo přímo na email lucka@spracivbatuzku.cz

Do zprávy prosím uveďte popis poptávané služby, vaši představu, požadovaný termín dokončení a další důležité informace. Následná komunikace bude probíhat skrze vámi uvedený email.

 Odpověď očekávejte do 2 dnů (nejpozději do 7 dnů). Pokud se do té doby neozvu, zkuste to prosím znovu.

Těším se na naši spolupráci.