Olafův cestovní deník

Stezka sv. Olafa – den 32 – Trondheim

Předpověď počasí se naplnila, prší skutečně celý den. To znamená, že po důkladném odpočinku se nabízí obrátit pozornost jinam. Statečně nabíjím veškerou elektroniku a pouštím se do návrhu zadní strany obálky knihy.

Pro pohlazení duše přidávám pár pokusů o umělecké zachycení norských přírodních krás. 🌱

Loňské putování mi pomohlo vyrovnat se s minulostí a přenést svou pozornost do přítomnosti. Letošní putování mi dovolilo užít si přítomnost a zamyslet se nad budoucností. Ještě to tedy musím všechno vstřebat, ale zase mám o kousek víc jasno v tom, jak bych ráda naložila se svým životem.

Co dalo tohle putování vám? Nestyďte se a podělte se o své myšlenky, ať už formou komentáře pod příspěvkem nebo soukromé zprávy. Budu ráda za každou zpětnou vazbu.
Je něco, co vám v mém povídání chybělo? Nebo bylo něčeho moc (třeba borůvek 😅)?
Během putování se toho stalo samozřejmě mnohem více a spoustu událostí jsem byla nucena vám zamlčet. Často jsem při večerním psaní příspěvku bojovala s upozorněním „Váš popisek je příliš dlouhý.”

Máte otázky k poutní cestě nebo vás zajímá, proč jsem některé situace řešila, zrovna takto? Zkrátka jestli máte nějaký dotaz, sem s ním! 😁 Přihodím ho na hromadu k těm, které mi přistály do zpráv během uplynulých týdnů a až bude prostor, vše postupně zodpovím.

V příštích týdnech/měsících se jistě naskytnou i příležitosti probrat vaše dotazy osobně. Budu moc ráda, když se potkáme. Detaily prozradím, až je budu vědět. ✨

I Krakouš se na vás těší! Prý si velice užívá, že je středem pozornosti. Hřeje ho to v hrudi, až má chvílemi pocit, že už zvládne i ten oheň. 😆

Krásný den všem 🌷

S napětím čekám na tu drsnou kritiku a zprávy od vás. 🫣😁

Rubriky:

Olaf – otázky a odpovědi

Norsko – Stezka svatého Olafa

Kniha Poslední léto – Cesta, která mi změnila život

Digitální kresba